FARMASİ

Yepyeni ürünlerle merhaba dediğimiz 2013 yılında, Farmasi büyümesine 2012 de olduğu gibi hızla devam edecektir. Ülkemizin bir değeri olan %100 yerli sermayeli firmamızı Network Marketing sektöründe Türkiye'nin lider markası yapmaya kararlıyız. Farmasi Network Marketing ile kendi işinin sahibi olmak isteyen herkesi sıfır risk ve sıfır sermaye ile aramızda görmek istiyoruz.  Aramıza katılacak yeni danışmanlar arıyoruz.

Farmasi Şampuanları PDF Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Pazartesi, 27 Eylül 2010 20:29

FARMASİ ŞAMPUANLAR

farmasi sampuan

Farmasi Aloe Vera Özlü Provitamin B5li Şampuan 750 Ml

Farmasi aloe vera şampuanı içerdiği zengin aloe vera, Vitamin E ve Provitamin B5 ile saçınızı canlandırır. Saçınızdaki elektriklenmeyi azaltır ve günlük kullanım için kolaylık sağlar.

sampuan2

Farmasi Gül Özlü Provitamin B5li Şampuan 750 Ml

Farmasi gül şampuanı içerdiği gül özleri, Vitamin E ve Provitamin B5 ile saçlarınızı besler, boyalı saçları onarmanıza yardım eder.

Farmasi Şampuan

Farmasi Çilek Özlü Provitamin B5 Li Şampuan 750 Ml

Farmasi çilekli şampuanı içerdiği Vitamin E, Provitamin B5 ve çilek özleri ile saçlarınızı güçlendirir ve hacim kazandırır. Saçlarınızın yağlanmasını önleyerek, dolgun görünmesini sağlar.

 

Farmasi Fındık Özlü Şampuan

Farmasi Kepeğe Karşı Etkili Provitamin B5li Şampuan 750 Ml

Farmasi kepeğe karşı etkili şampuan, içerdiği fındık özleri, vitamin E, provitamin B5 ile saçderinizi besler ve kepeğe karşı mücadele ederek saçınızın kepeklenmesini önler.

Farmasi Papatya Özlü Şampuan

Farmasi Papatya Özlü Provitamin B5li Şampuan 750 Ml

Farmasi papatya şampuanı içerdiği papatya özleri, Provitamin B5 ve Vitamin E ile kuru saçlar için idealdir. Saçınıza parlaklık verir ve kurumasını önler.

 

 

 

 

 

hurlist

Copyright © 2014. Farmasi Kozmetik Uyelik ve Kayit Sitesi.

S5 Box

Kullanıcı Giriş

Kayıt Formu

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

casus telefon